TECHNIKA

Od prawie 30 lat opracowujemy i produkujemy odtwarzacze CD, a od 40 lat oferujemy coraz to doskonalsze wersje wzmacniacza, z którym firma stawiała pierwsze kroki w elektronice użytkowej. Już w 1995 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o elektronikę kina domowego, zyskując uznanie  na całym świecie za stworzenie jednej z najlepiej brzmiących ofert elektroniki AV.

Kino domowe — brytyjska inżynieria

Na potrzeby kina domowego opracowaliśmy od podstaw w Wielkiej Brytanii własne odtwarzacze DVD, a ostatnio odtwarzacze Blu-ray. Skorzystaliśmy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu odtwarzaczy CD po to, aby mieć pewność, że będą z równym zaangażowaniem odtwarzały zarówno muzykę, jak i filmy, gwarantując lepszą jakość niż produkty innych marek.

Opracowane przez nas techniki służące zachowywaniu magii nawet najdelikatniejszych sygnałów oraz odtwarzaniu muzyki ze wszystkimi jej subtelnościami, niuansami i ekscytacją w nienaruszonym stanie są naszym DNA. Wiemy również, że w miarę jak sygnał przechodzi z formatu CD do formatów o jeszcze wyższej rozdzielczości, musimy być jesteśmy zdeterminowani, aby nasze produkty jeszcze wierniej służyły muzyce i zapewniały słuchaczowi maksymalną przyjemność.

PRZYSZŁOŚĆ

Systemy audio i kina domowego nieustannie ewoluują, a my – i nasi sprzedawcy – jesteśmy po to, aby pomóc Ci być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi i upewnić się, że podejmujesz właściwe decyzje.

Niezależnie od tego, jaka technologia przyszłości pojawi się na rynku, jesteśmy przekonani, że możemy zaprojektować systemy, które zapewnią absolutnie najlepszą reprodukcję w każdym dostępnym formacie.

KINO DOMOWE

Arcam jest innowacyjną firmą, która proponuje wyłącznie najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Na potrzeby kina domowego opracowaliśmy od podstaw w Wielkiej Brytanii własne odtwarzacze DVD, a ostatnio odtwarzacze Blu-ray. Skorzystaliśmy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu amplitunerów AV po to, aby mieć pewność, że będą z równym zaangażowaniem odtwarzały zarówno muzykę, jak i filmy, gwarantując lepszą jakość obrazu i dźwięku niż produkty innych marek.

STEREO

Muzyka jest najwspanialszą formą sztuki. Już nasz pierwszy wzmacniacz zintegrowany z 1976 roku był przykładem naszego zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do tego, aby była ona przekazywana w jak najlepszy sposób. Również nasze odtwarzacze Compact Disc były przykładami na to, że format cyfrowy może być muzykalny i wciągający. Wraz z nadejściem ery plików i streamingu byliśmy więc przygotowani na to, aby zaoferować naszym klientom to, co w nich najlepszego, przy łatwej, intuicyjnej obsłudze.