CDS50

Odtwarzacz SACD/CD

Nasz najbardziej zaawansowany odtwarzacz SACD/CD i sieciowy odtwarzacz strumieniowy.

W pewnym sensie dźwięk cyfrowy nie istnieje. Trzeba być wyjątkowo nierozgarniętym superbohaterem, aby mieć uszy, które by potrafiły rozszyfrować miliony jedynek i zer, składających się na twoją kolekcję płyt CD lub bibliotekę iTunes. Bez względu na źródło — czy to laptop, odtwarzacz CD, smartfon, pamięć USB — w wyniku przesyłu sygnału audio otrzymujemy wibrację powietrza zapewnianą przez głośniki. Innymi słowy, wszystko i tak kończy się na analogu.

Uważamy, że podczas odtwarzania muzyki z dowolnego formatu cyfrowego najważniejszym elementem jest przetwornik cyfrowo-analogowy, czyli DAC. Oszczędzimy ci naukowej wiedzy, ale właśnie on „tłumaczy” ten pozbawiony życia kod binarny na dźwięk. Warto jednak dodać, że kluczową miarą jakości dźwięku jest głębia bitowa sygnału.

Tak więc, jeśli słuchasz 24-bitowej kopii WAV swojego ulubionego albumu przez przetwornik cyfrowo-analogowy, który konwertuje sygnał tylko do 16-bitów, wiele szczegółów zostanie zmarnowanych. Właśnie dlatego w całej serii HDA dołączyliśmy 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe – najczęściej używanej rozdzielczości w plikach cyfrowych – dzięki czemu masz gwarancję pełnego obrazu dźwiękowego i tego, co zamierzył artysta.

Szczegóły produktu

  • Odtwarza wszystkie formaty płyt, w tym SACD, CD-A, CD-R i CD-RW
  • Obsługuje niemal wszystkie formaty plików audio, w tym FLAC, WAV, AIFF, OGG, MP3, AAC i WMA
  • Wejście USB
  • 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy
  • Przesyłanie strumieniowe przez aplikację music life
  • Całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum = 0,002%

POBIERZ APLIKACJĘ

Steruj dźwiękiem UPnP i podstawowymi funkcjami tego produktu za pomocą iPada, iPhone'a lub iPoda Touch i DARMOWEJ aplikacji MusicLife! Aplikacja sterująca Arcam jest już dostępna na Androida.