Solo UNO

Streamer z wbudowanym wzmacniaczem

Solo Uno zapewnia prostotę obsługi w złożonym świecie strumieniowego przesyłania dźwięku. Charakteryzuje się kompaktową, stylową i elegancką obudową, w której znajdziemy streamer oraz stereofoniczny wzmacniacz. Ten bezproblemowy w obsłudze system oferujący wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku, z której Arcam jest znany, wymaga tylko dwóch głośników i urządzenia mobilnego korzystającego z natywnej aplikacji muzycznej – do wyboru Apple AirPlay2, Roon Ready, UPnP lub Google Chromecast. Ponadto Solo Uno można automatycznie aktualizować bezprzewodowo, co daje dostęp do najnowszych funkcji przesyłania strumieniowego, które mogą się pojawić w przyszłości, i wiele lat przyjemności ze słuchania muzyki.

Szczegóły produktu

  • Wiodąca w swojej klasie konstrukcja superwydajnego wzmacniacza
  • Stylowa obudowa z odlewu aluminiowego
  • Prosty system, który wymaga tylko dwóch głośników, Solo Uno i aplikacji
  • Google Cast, AirPlay 2, Roon Ready, Streamer UPnP
  • Zoptymalizowany pod kątem niskiego poziomu szumów i minimalnych zniekształceń
  • Wysokiej klasy układy audio

Obsługa MQA

Solo Uno jest wyposażony w pełny dekoder MQA, który umożliwia odtwarzanie plików i strumieniowanie audio MQA, dostarczając dźwięk oryginalnego nagrania w najwyższej możliwej jakości dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz to, co zostało stworzone w studio – z precyzyjną kompensacją i zarządzaniem przetwornikiem cyfrowo-analogowym specyficznym dla danego pliku.

Odwiedź mqa.co.uk, aby uzyskać więcej informacji.

POBIERZ APLIKACJĘ

Steruj dźwiękiem UPnP i podstawowymi funkcjami tego produktu za pomocą iPada, iPhone'a lub iPoda Touch i DARMOWEJ aplikacji MusicLife! Aplikacja sterująca Arcam jest już dostępna na Androida.